Masz pytanie? 693-344-950 biuro@profienglish.pl
Angielski dla dorosych (WKND)

Angielski dla dorosłych (WKND)

Mitem jest, że znajomość języka obcego przydaje się tylko ludziom młodym. Zarówno osoby dorosłe, aktywne zawodowo, jak i seniorzy mogą korzystać ze znajomości angielskiego na rozmaite sposoby. Predyspozycje językowe mamy wszyscy.

szczegóły
Angielski dla modziey (WKND)

Angielski dla młodzieży (WKND)

Zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną oraz ze szkół zawodowych na kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. To możliwość rozpoczęcia nauki od zera lub poszerzenia już posiadanej wiedzy.

szczegóły
Angielski dla specjalistw (WKND)

Angielski dla specjalistów (WKND)

Przedsiębiorców, pracowników służby zdrowia, prawników oraz przedstawicieli innych zawodów i specjalności zapraszamy na kursy języka angielskiego ze szczególnym uwzględnieniem charakterystyki ich branży i zawodu.

szczegóły
Angielski dla maturzystw (WKND)

Angielski dla maturzystów (WKND)

Egzamin maturalny z języka angielskiego przeprowadzany jest w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Przyszłym maturzystom pomagamy przygotować się do części pisemnej i ustnej tego egzaminu.

szczegóły
Angielski dla dzieci kl. 4-8 (WKND)

Angielski dla dzieci kl. 4-8 (WKND)

Kursy języka angielskiego dedykowane uczniom starszych klas szkoły podstawowej (kl. 4-8). Zapraszamy zarówno początkujących, jak i tych, którzy chcą kontynuować naukę tego języka.

szczegóły