Masz pytanie? 693-344-950 biuro@profienglish.pl

Witajcie w Profi English!

W Profi English uczymy języka angielskiego na wszystkich poziomach. Wysoki standard kursów utrzymujemy dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów oraz dostosowaniu nauki do wymogów egzaminów Cambridge. Cechujemy się praktycznym podejściem do edukacji: zdobyta wiedza ma być przydatna w życiu codziennym lub w życiu zawodowym. Kropka.

Naszym celem jest nauka języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się. Dlatego uczymy w małych grupach: 3-5 os. w przypadku młodzieży i osób dorosłych lub w 10-15 os. grupie przedszkolaków. Gros czasu podczas zajęć przeznaczone jest na aktywność własną uczniów. Poprzez zabawę językiem, rozmówki, interaktywne ćwiczenia staramy się przełamać bariery w posługiwaniu się językiem obcym oraz stopniowo nauczyć myślenia w tym języku.

Nauka odbywa się z podziałem na 3 semestry:

- jesienny (wrzesień – listopad),

- zimowy (grudzień - luty, do ferii zimowych) oraz

- wiosenny (luty - czerwiec, po feriach, do rozdania świadectw szkolnych)

Nieodzowną częścią nauki są testy sprawdzające przyswojenie bieżącej partii materiału. Pozwalają one na weryfikację postępów nauki kursanta. Motywują również uczniów do systematycznej pracy z lekcji na lekcję.

Siedziba szkoły zlokalizowana jest w sąsiedztwie elektrociepłowni BS Kawęczyn, ul. Chełmżyńska 180 lok. 114. Przed szkołą znajduje się parking na ok. 50 miejsc. Można do nas dojechać komunikacją miejską linia 145 (przystanek SPB Kawęczyn).

Witajcie w Profi English!

Nasze atuty

Multimedia

Multimedia

Na każdym etapie nauki oferujemy kursantom bogaty zestaw ćwiczeń i pomocy dydaktycznych. Udostępniamy również szereg narzędzi online, które dają możliwość kontynuacji pracy w domu samodzielnie lub pod opieką rodziców. Są wśród nich testy, ćwiczenia oraz materiały audio/wideo. Stale rozbudowujemy bazę internetowych zasobów przydatnych w nauce języka angielskiego.

Interaktywność

Interaktywność

Nasze atuty to małe grupy i elastyczność w podejściu do uczniów. Dzięki 3-5 osobowym grupom nauka jest interaktywna, oparta na dyskusji, a nie monologu nauczyciela. Program naszych kursów dostosowujemy do wieku i predyspozycji kursantów. Staramy się również wsłuchiwać w potrzeby uczniów i uwzględniamy ich oczekiwania w programie.

Komunikacja

Komunikacja

Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami i opiekunami ucznia. Dzięki e-dziennikowi mogą oni na bieżąco śledzić program zajęć, sprawdzać wyniki testów oraz postępy ucznia w nauce. Raz w miesiącu rodzice otrzymują od nas email z informacją zbiorczą o wynikach edukacji dziecka.

Otwartość

Otwartość

Szkoła Profi English prowadzi zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Istnieje także możliwość zorganizowania kursów weekendowych w sobotę. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, grupy, firmy oraz przedszkola i placówki szkolne.